Гороскоп від Ольги Соломки з 8 по 14 квітня - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки з 8 по 14 квітня

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень буде сприятливим для творчості та спілкування – у вас буде чимало зустрічей, вечірок, та різних контактів, які вам приносять задоволення. Самі можете не усвідомити, як раптом почнеться якийсь новий цікавий етап у житті.

Тілець (21.04 – 20.05)

Доведеться дуже швидко реагувати на все, що відбувається і довго не думати. Тим більше, що життя поставить вас перед вибором – чи продовжувати старий напрям, який надійний, але вже набрид, чи йти у невідомість. І у вас не буде багато часу на розмірковування.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ваша діяльність приносить вам гарні гроші, хоч може здаватися досить монотонною і вже не містить якихось відкриттів. Втім, ви знаєте, як отримати задоволення і від роботи, і від тих грошей, які ви отримуєте. Нині маєте можливість потрапити на якесь свято.

Рак (22.06 – 22.07)

Початок тижня може бути спокійним і розміреним, ви абсолютно не напружуєтесь і вам подобається такий спосіб життя, тим більше, що він приносить ще й гарні гроші. А ближче до вихідних темп зростає і ви можете потрапити у веселу компанію на якесь святкування.

Лев (23.07 — 23.08)

Дуже світлий і радісний тиждень намічається, він приносить багато любові, добра і світла. Щоправда у середині тижня ви можете шукати вихід з непростої ситуації, аде ситуація вирішується доволі швидко і вже скоро ви знову відчуваєте, що життя прекрасне.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви можете відчути свою справжню силу і неймовірну прихильність до вас і людей і щасливих обставин, які перетворюються на справжній потік удачі. І для вас розкриваються привабливі можливості реалізації давніх мрій, і ви без напруження досягаєте свого.

Терези (23.09 – 23.10)

Хай вас не вводить в оману тривала розкачка на початку тижня, адже десь із середи ви раптом можете опинитися, так би мовити, на гребені успіху, в оточенні дуже успішних людей. І це для вас знак того, що нарешті почався ваш щасливий етап.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Нині вам слід потурбуватися про безпеку і посилити кордони – і власні, і вашого помешкання, і коштів, якими володієте і розпоряджеєтесь. Особисте життя може вам принести сюрпризи – весна сприятиме тому, що серце раптом вирішить закохатися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Все, над чим ви зараз працюєте, зміцнює вашу родину і йде їй на благо. І перспективи, які перед вами розкриваються, надзвичайно привабливі – ваша власна справа, яку ви тільки починаєте, буде не лише вам приємною, але й може вам принести дуже солідні дивіденди.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ви зараз ведете досить скромний спосіб життя, вам багато не треба, але гроші вам приходять хороші, хоч і з деякою затримкою. Вам зараз конче необхідно показати свою професійну компетентність і конкурентну перевагу, і стати незамінним працівником.

Водолій (21.01 – 19.02)

Для того, щоб досягти омріяної цілі, ви нині працюватимете дуже напружено, тим більше, що ціль буде дуже близько – тільки руку простягни. Новини, які ви отримаєте цього тижня, розриють вам очі і ви подивитесь на ситуацію під іншим кутом зору.

Риби (20.02 – 20. 03)

Родина потребуватиме грошей і ви викладатиметесь на повну для того, щоб забезпечити своїх близьких усім необхідним. Втім, це тривалий процес, і можливо, вам доведеться змінювати роботу чи брати на себе додаткові зобов’язання.

Ольга Соломка

08.04.2019 08:31
Переглядів: 851
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.