«Все одно я виходжу на роботу»: на Лисянщині вчитель судитиметься зі школою

Вчитель Бужанськогої школи, що на Черкащині, Олексій Галкін судитиметься через відсторонення його від освітнього процесу. Чоловік викладає фізкультуру. 8 листопада йому вручили наказ через відсутність довідки про вакцинацію.

–3 листопада мені дали повідомлення про обов’язкове профілактичне щеплення, – розповідає освітянин. – Я написав, що ознайомлений і не погоджуюсь. 8 листопада я отримав наказ про відсторонення. Я намагався відстояти свою думку, адже порушуються мої права. Сварок і скандалів не було. Нині я за кілька днів вже віднесу заяву до суду.

Поки години фізкультури, в які викладав Олексій Галкін, перекривають іншими предметами.

–Мої уроки замінюють математикою, фізикою й українською мовою, – продовжує вчитель. – Я батьків питав, чи вони погоджуються на таке. Або хай вчитель-предметник сам проводить уроки фізкультури.

Попри відсторонення, чоловік все одно ходить до навчального закладу.

–Все одно я виходжу на роботу в спортзал і спостерігаю за цією ситуацією, – каже Галкін. – Буду відсуджувати за всі дні, коли я був фактично безробітним. Я не проти вакцинації. Але проти порушення закону. Порушено дуже багато статей Конституції.

Керівництво Бужанської школи готове до суду.

–Він відмовляється від вакцинації та написав заяву про відмову від медичного втручання, – коментує директорка КОЗ «Бужанський навчально-виховний комплекс» Лариса Німець. – А я дію згідно з чинним законодавством. 3 листопада я попередила всіх працівників, аби до 5-го вирішили всі проблеми. Кілька осіб отримали вакцину, кілька – принесли довідку, що захворіли. Ще одна вчителька звільнилась, бо не може вакцинуватись через релігійні переконання. Залишився лише Олексій Анатолійович. На нараді я казала всім: або платитиму 170 тисяч штрафу, або судитимусь з працівником. Я готова до суду.

Вже з понеділка на місце Галкіна поставлять іншого вчителя фізичної культури. Про відсторонення директорка не шкодує. Каже, всі мають бути рівними перед законом.

Сергій РАДЧЕНКО

11.11.2021 14:06
Переглядів: 3714
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.