В Корсунь-Шевченківському відбувся фестиваль хореографічного мистецтва

Виявлення та підтримка талановитої молоді, її духовного та естетичного розвитку, популяризація дитячо-юнацького хореографічного мистецтва, збагачення культурних надбань і традицій через творчість – під таким гаслом нещодавно відбувся ІV Міжобласний благодійний фестиваль-конкурс дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва «Візерунки на Росі» в Корсунь-Шевченківському.

Лисянський район гідно представили вихованці танцювальних колективів районного будинку дитячої та юнацької творчості. Танцювальні колективи «Веселка» та «Однокласники», які складали учні Лисянської ЗОШ №2, посіли відповідно друге і третє місця в номінації «Естрадна хореографія». Переможці отримали грамоти, кубки та солодкі подарунки. Лист-подяку від організаторів фестивалю-конкурсу за високий професіоналізм і патріотичне виховання творчої молоді отримала керівник танцювальних колективів Марія Антощенко.

Формування патріотичних почуттів, національної самосвідомості, виховання милосердя, благодійності, внутрішньої потреби творити добро – таке було основне завдання конкурсу. Зібрані учасниками фестивалю благодійні кошти були спрямовані на підтримку поранених бійців на сході України.

Олександр ЩЕРБАТЮК

31.01.2018 15:46
Переглядів: 648
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.