Убивцю двох жінок не привезли до суду, бо не було конвою

2-го березня у Лисянці мало відбутися судове засідання у справі смертельної аварії, в якій 28 грудня минулого року загинули дві жінки. Обвинуваченого Владислава Іваненка не змогли доставити із Черкас через брак конвоїрів. Суд перенесли на 22 березня. Родичі загиблих обурюються і вважають це навмисним затягуванням процесу.

“Нас дивує поведінка винного. Під час минулого суду він спокійно сидів у “клітці”, із адвокатом перемовлявся посміхаючись, – розповідає Андрій Паламар, чоловік загиблої Людмили Паламар. – У день аварії він взагалі до жертв не підійшов. Лише обдивлявся пошкодження на своїй машині. Та, думаю, суд покарає його з усією суворісю. Можливо, дасть “довічне”.

Сім’ї жертв не отримували грошової компенсації від Іваненка.

“Після ДТП мені прийшов лист від сестри Владислава Іваненка. Запитувала, у скільки я оцінюю збитки, – каже Паламар. – Я на нього навіть не відповідав. Потім на суді вона намагалася заговорити зі мною, але я розвернувся і пішов. Коли кінчиться судовий процес, буду подавати цивільний позов на відшкодування матеріальних і моральних збитків”.

Гроші на похорон збирали небайдужі жителі Лисянки і колектив дитячого садка, в якому працювали померлі. На поховання обидві сім’ї витратили понад 15 тисяч гривень.

Сергій РАДЧЕНКО

06.03.2017 11:14
Переглядів: 805
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.