У Лисянці відомі спортсмени популяризували бокс - Вісті Черкащини

У Лисянці відомі спортсмени популяризували бокс

У Лисянському НВК відбулася зустріч школярів із засновником громадської організації «Федерація боксу «Кузня» Олександром Петренком та його вихованцями, відомими в Україні боксерами Сійовушем Мухаммадієвим і Вадимом Шпурко, які нещодавно успішно виступили на Чемпіонаті України. Це перший захід у форматі спілкування з учнями, метою якого є популяризація здорового способу життя, сприяння всебічному гармонійному формуванню особистості, їх фізичному та духовному розвитку, залучення молоді до занять спортом.

Олександр Петренко у 2017 році погодився проводити заняття з боксу в Лисянці, хоча він є жителем Звенигородки. І вже за рік у районному будинку культури відбувся I Всеукраїнський турнір із боксу, в якому взяли участь найсильніші команди із Черкаської, Київської областей та м. Кропивницького – 132 боксери різних вікових груп. Вже тоді лисянські спортсмени демонстрували свої гарні досягнення. А сьогодні Сійовуша Мухаммадієва і Вадима Шпурка вже вже знають любителі боксу у всій Україні.

Сійовуш Мухаммадієв, уродженець Лисянки, вихованець БК «КУЗНЯ» розповів учням школи, що займається боксом 4 роки, раніше відвідував боксерську секцію у Звенигородці, зазначив, що лише постійна наполеглива робота над собою, поставлена мета і бажання реалізувати її дозволили досягти успіхів. Сьогодні він – бронзовий призер чемпіонату України серед дорослих, який успішно провів не один бій. Віднедавна він – тренер з боксу у складі Лисянської дитячої юнацької спортивної школи.

Вадим Шпурко – уродженець Ватутіного, студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, бронзовий призер чемпіонату України серед дорослих, має звання «Кандидата в майстри спорту України».

Іван СМОЛІЙ

06.03.2021 09:00
Переглядів: 192
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.