У Лисянці відкрився магазин дешевих товарів

“Покупці зараз керуються тільки ціною. Тому магазини або скорочують свої площі й закривають торговельні точки, або пропонують дешеві товари,” – розповів власник щойно відкритого магазину “Єврошоп” у Лисянці Віталій Грицюк.

Він з дружиною Іриною розпочав бізнес у містечку з продажу вживаного взуття і одягу з країн Європи. Але з терміном “секенхенд” він не погоджується. Молодий підприємець зробив ставку виключно на ексклюзивний товар. “Сорочок з потертими комірцями ви не побачите. Майже виключно нові речі. Вони не залежуватимуться, бо кожного дня будуть цінові знижки аж повного їхнього продажу”.

У перші дні роботи магазину до нього завітали понад 200 покупців. Був навіть один народний депутат. Найбільше розбирають дитячі костюми, взуття. Батьки скупляються на 600-700 гривень, одягнувши школяра з ніг до голови. Економлять при цьому до 2 тисяч гривень. Шкіряні туфлі тут коштують до 150 гривень, сорочка – 50 гривень, джинси – 120 гривень.

Віталій Грицюк радо зустрічає кожного покупця, бере замовлення на наступний завіз товару в суботу. Чоловік середнього віку попросив привезти модну шкіряну куртку. Вона обійдеться йому в 500 гривень. В сусідньому бутику куртки від 3 до 5 тисяч.

“У наших людей низькі зарплати і пенсії. А ми можемо одягнути їх по-європейськи”, – пояснює господар.

Олександр ЩЕРБАТЮК

19.08.2016 13:56
Переглядів: 615
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.