У Лисянці немає грошей ні на дороги, ні на відеокамери - Вісті Черкащини

У Лисянці немає грошей ні на дороги, ні на відеокамери

Головною темою обговорень на сесії Лисянської районної ради були дороги, вірніше, їх відсутність. Закінчується літо, а вирви і ковбані продовжують жахати водіїв, особливо на автотрасі державного значення Звенигородка-Київ.

Для пояснень депутати запросили головного інженера філії Звенигородського ДЕД, якому поставили єдине запитання: коли в районі нарешті почнуться роботи з ремонту доріг. Та, на жаль, у відповідь не почули нічого втішного і нового – мовляв, все залежить від державного фінансування. Будуть гроші – дороги лататимуть, не буде – ждіть зими, поки ями засипле снігом.

Тож і виходить, що у червні на Лисянщині не було освоєно на ремонт доріг жодної копійки, у липні всього-на-всього 150 тисяч гривень, а на серпень – суцільна невизначеність. Депутати впродовж цілої години закликали прислухатися до них, прохали хоча б залатати найбільші ями, адже щодня існує загроза виникнення ДТП на цих ділянках. Натомість представник дорожньої служби лише відмахнувся і порадив шукати підтримку в області. Та мешканці району вже не вірять ні обласній, ні районній владі, і налаштовані в знак протесту перекривати дороги.

Ще одна проблема – рік тому з районного бюджету було виділено 150 тисяч гривень на придбання і встановлення комплексів відеоспостереження в Лисянці, які мали полегшити роботу поліції й підвищити рівень розкриття злочинів. Камери придбані і встановлені, але більшість з них так і не працює через нестачу коштів на проплату за підключення до Інтернету.

Степан ВІЗІРЕНКО

13.08.2018 12:26
Переглядів: 1726
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.