У Лисянці церкву будують всією Україною - Вісті Черкащини

У Лисянці церкву будують всією Україною

У Лисянці зведені стіни нової церкви Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ(на знімку). Ще рік тому у це ніхто не вірив, були різні перепони, які, здавалося, подолати неможливо. Надія парафіян побудувати свою церкву танула на очах. Та недарма кажуть, що коли на те Божа воля, то ніякі перешкоди не страшні.

– Богу було угодно прислати до нас з далекого Львова отця Івана Мазура, який згуртував громаду і восени минулого року ми почали роботу, – розповіла прихожанка церкви Тетяна Мартиненко. – На будівництво потрібні були великі кошти, а в нас їх не було. Та було велике бажання і віра в те, що храм колись постане у всій величі і красі. Минув рік, і ми бачимо, що нічого неможливого немає. Стіни церкви, добротні, цегляні, вже стоять, на черзі – дах, купол, внутрішнє убранство. Та цим займемося весною, а поки що – перша перемога! Наша, спільна, можна сказати, всієї України. Бо кошти жертвували не лише жителі Лисянки, Кам’яного Броду, Бужанки, а й Києва, Львова, Білої Церкви, сіл і містечок з інших областей. Слід сказати, що допомагають нам віряни і з інших релігійних конфесій, приносять пожертви і ті, хто відвідує церкву Московського патріархату.

Майстри Василь і Юрій Яремчуки, Максим Гапич, без перебільшення, збудували найкращу у їх житті будівлю, яка не одну сотню років буде духовною оселею для мешканців Лисянки. Буде вона, за словами настоятеля Івана Мазура, з підігрівом підлоги, а стіни прикрашатиме не розпис, а ікони, подаровані, створені власними руками, яких назбиралося вже багато.

Бажаючі зробити пожертву на будівницто храму Покрови Пресвятої Богородиці в Лисянці можуть перераховувати кошти на особисту банківську картку отця Мазура Івана Івановича у відділенні Приватбанку №4149629394980734.

Степан ВІЗІРЕНКО

02.12.2019 12:14
Переглядів: 1557
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.