У Лисянці бійцями тхеквондо хочуть бути діти і жінки - Вісті Черкащини

У Лисянці бійцями тхеквондо хочуть бути діти і жінки

Одне з найпопулярніших видів східних єдиноборств тхеквондо захопило в Лисянці не тільки дітей, а й дорослих. Діти хочуть бути, як Чак Норріси, а їх батьки, як не дивно, здебільшого жінки, ходять на тренування щоб мати відмінну фізичну форму.

-Та й захистити себе тепер зможу, коли що, – каже мама трьох дітей Світлана Гребеннікова. – Юрій Вікторович спуску нікому не дає. Будь тобі сім років чи тридцять сім. Навчає бути сильними у всіх відношеннях – і тілом і духом.

Світлана раніше щотижня возила сина з Лисянки в спортивну школу »Гепард» у Ватутіно, де він займався в секції тхеквондо, якою керує тренер Юрій Товстий.Там і сама захопилася боротьбою. А коли побачила скільки бажаючих у селищі займатися східними єдиноборствами, запропонувала організувати окрему секцію в Лисянці. Ініціативу підтримала і районна рада, а депутат районної ради Тетяна Гордієнко взяла на себе юридичний бік питання.

Тренування Юрій Товстий проводить у спортзалі Лисянського НВК двічі на тиждень – у четвер і суботу. Абонементна плата на місяць – 250 гривень. Бажаючих навчитися мистецтву самооборони багато, від семи до п’ятдесяти років. Однак, каже тренер, хотіти і могти – різні речі. Фізичні навантаження, суворе дотримання спортивного режиму та дисципліни не кожному до снаги. Найлегше покарання за порушення – віджимання від підлоги. Останнім часом «відсіялося» близько двадцяти осіб. Але з тими хто залишився, Юрій Товстий налаштований працювати стільки, скільки потрібно аби вони стали справжніми бійцями, а потім і призерами обласних, всеукраїнських і міжнародних змагань. Він, інструктор Національної категорії, володар чорного поясу, вже сім років готує чемпіонів в чотирьох районах області. Запевняє, що і в Лисянці такі підростають. Тільки потрібно ще трішки почекати.

Олександр ЩЕРБАТЮК

17.03.2017 13:21
Переглядів: 2510
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.