У лікарні на Черкащині медпрацівникам не виплачують заробітну плату - Вісті Черкащини

У лікарні на Черкащині медпрацівникам не виплачують заробітну плату

У Лисянці медичних працівників до кінця року залишили без зарплат. Лікарів відправляють у неоплачувані відпустки та скорочують.

Про це повідомляє 18000.

Така ситуація сталася через те, що у бюджеті районної лікарні більше немає коштів. Без зарплат залишається майже 300 медиків Лисянської центральної районної лікарні. Однак вони щодня повинні виходити на роботу, бо стаціонар переповнений.

Головний лікар пояснив, що недофінансування було й раніше. Однак тоді грішми допомагали сільські ради, але новостворені громади виявились не такими щедрими.

Коштів чекали від трьох ОТГ. Голова Лисянської ОТГ Юрій Корнієнко зазначив, що виділити 600 тисяч гривень на водопостачання і 30 тисяч гривень на комп’ютеризацію не може.

– Мало того, що ми за це отримуємо мізерні кошти, так ми ще маємо чекати ці кошти, які нам не надають взагалі. У кожного із нас є сім’я, у мене от особисто є маленька дитина і мені треба піклуватися за неї і за свою жінку, – про це розповідає лікар-уролог Роман Максимов.

Незабаром планується засідання із представниками ОТГ, району та області, щоб домовитися і знайти гроші. Але коли це буде – наразі невідомо.

До слова, 27 листопада Кабмін виділив 203 мільйонів гривень на зарплати медпрацівникам та вчителям . За словами Олексія Гончарука, це частково погасить заборгованості, проте, це лише один з кроків.

27.11.2019 17:18
Переглядів: 762
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.