Сергій Нагорняк на Лисянщині вручив велосипеди соціальним працівникам

Кілька тижнів тому до народного депутата України Сергія Нагорняка від ПП «Слуга Народу» звернулися працівники Центру соціальних послуг Бужанської громади, що на Лисянщині, з проханням придбати для них велосипеди. Адже через відсутність будь-якого транспорту для роботи, дістатися до своїх майже 70-ти підопічних у восьми селах громади для соцпрацівників є нелегкою справою. Кожен вирішував це завдання як міг: хто пішки, хто просив підвезти на дальній куток села автівкою рідних, знайомих.

26 березня ця проблема враз відпала: народний депутат Сергій Нагорняк особисто привіз у Бужанку кожному соціальному працівнику громади по новенькому велосипеду вітчизняного виробництва. Тут же, біля Центру соціальних послуг, місцеві майстри їх зібрали, налагодили і випробували. Після цього за кермо сіли власниці веломашин. «Легкий в ходу, зручний, і головне, що «жіночий» та ще з спеціальною корзинкою для продуктів. З Погибляка у Дубину таким велосипедом враз домчу, і не потрібно нікого просити», – не приховувала своїх емоцій Наталія Дубова.

Сергій Нагорняк того дня поспілкувася з жителями Бужанки, Жаб’янки, Яблунівки і Кам’яного Броду. У Кам’яному Броді, зокрема, він відвідав місцевий, оновлений за рахунок коштів громади, дитячий садок, ФАП, сільський музей, у Жаб’янці гостя щиро вразив впорядковований центр села, «не гірше ніж у Європі».

–Цього року потрібно вирішити глобальну проблему громади – водозабезпечення у селі Яблунівка, – поділився планами народний депутат. – На реконструкцію водопровідної мережі я вже передбачив майже півтора мільйона гривень з коштів на соціально-економічний розвиток. Я готовий допомагати цій невеличкій, але дієвій, активній громаді у всіх її починаннях. І взагалі вважаю, що у моєму 199-му окрузі найбільш успішними є територіальні громади, які очолюють жінки. І Валентина Стадник – одна з них.

Олександр ЩЕРБАТЮК

30.03.2021 16:07
Переглядів: 1029
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.