Почапинські Гетьмани представлятимуть Лисянщину в області - Вісті Черкащини

Почапинські Гетьмани представлятимуть Лисянщину в області

На базі Лисянського лісничого господарства «Холодок» відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якій взяли участь 15 шкіл району. Своєю головною метою гра має поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій, вшанування героїзму всіх борців за незалежність Української держави, формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму, краєзнавства і спорту.

Розпочалися змагання з вікторини «Відун». Учасники демонстрували свої здібності на знання історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України. Гра проводилась у формі інтелектуального змагання «Що? Де? Коли?». Потім юні козаки й козачки вправлялися у стройовій підготовці, демонстрували силу у перетягуванні линви, влучність – у стрільбі з пневматичної гвинтівки, медичні знання і навички – при порятунку поранених.

Головний суддя змагань, директор будинку дитячої і юнацької творчості Ніна Проскура, координатор, керівник гуртка юних прикордонників, колишній воїн АТО Олег Зарудняк, вчителі фізичного виховання шкіл взяли активну участь у ретельному відборі кращих команд, хоч це було нелегко, бо всі старанно підготувалися до будь-яких випробувань.

У результаті перше місце виборов рій «Гетьмани» Почапинського НВК, друге місце: «Калиновий кущ» Лисянського НВК, «Родяни» Виноградського НВК, «Кречет» (Журжинецька філія), а на третій сходинці – рої «Тризуб» Мар’янівського НВК, «Нащадки козацької слави» (Шубиноставська філія) та «Десант» Боярського НВК.

-Дякуємо організаторам гри за цікаво проведену роботу та позитивні емоціі! Усі учасники отримали такі необхідні знання та вміння, команди пройшли 11 станцій підготовлених організаторами заходу. Наша команда вчителів довела те, що знає як зробити чемпіонів з наших вихованців. Тепер нас чекає область! Дякую наставникам і всім причетним до нашої перемоги. Особливо Стадник А.В., Оришич Р.В., Кравченко Л.М. Цей рік є показовим для усіх нас. Захотів? Зробив! І – переміг! – емоційно відреагував на успіх команди у фейсбуці директор Почапинської школи Єгор Стадник.

Рій «Гетьмани» представлятиме Лисянщину на обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться на території дитячого оздоровчого центру «Дахнівська Січ» з 5 по 11 червня.

Олександр ЩЕРБАТЮК

25.05.2019 12:42
Переглядів: 1013
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.