На Лисянщині тіло загиблого атовця «зустріли» феєрверками - Вісті Черкащини

На Лисянщині тіло загиблого атовця «зустріли» феєрверками

На Лисянщині запускали феєрверки в переддень похорону загиблого військового Назарія Поліщука. Депутат Лисянської ОТГ Євген Головнич звинувачує в цьому старосту села Семенівка Наталію Зозулю. Жінка нібито святкувала своє призначення на посаду біля тамтешнього будинку культури.

«Село Семенівка. Вечір 8.02.2021. В той час, коли весь район готувався до зустрічі нашого земляка-героя, який загинув в зоні АТО, Поліщука Назарія, тіло молодого хлопця вже було в дорозі, – в сусідньому селі ввечері святкували призначення нової старости села Зозулі Наталії», – пише Головнич на своїй сторінці у Фейсбуці.

За словами депутата, на святкуванні були присутні й керівники громади. Проте вони пішли ще до застосування піротехніки. Салюти почали пускати о 20-ій вечора.

–Я відповідаю за цю інформацію. Вона достовірна, – пояснює Головнич. – Приїжджав на святкування голова ОТГ, його заступник та один із депутатів. Згодом вони покинули святкування й поїхали.

Налякали феєрверки й місцевих мешканців. Люди шоковані такою нахабністю.

–Коли вся Вотилівка і Лисянщина зустрічала мертву дитину, то вона салюти пускала, – обурюється семенівчанка. Просить її не називати. – Тут був такий гармидер… Я сама все бачила, бо живу неподалік. Ті ракети летіли мало не у вікна. Тривало все до хвилин 10-ти. Сусідку стареньку налякали. Не спала всю ніч. Всі люди в селі знають, що це Зозуля святкувала. Камери спостереження висять, то на них, гадаю, все видно. Якщо ніде «випадково» не загубляться.

Новопризначена староста заперечує свою причетність до запуску салютів. Інцидент вважає провокацією проти неї.

–Там була ця провокація, – коментує Зозуля. – Може люди це робили через необізнаність. В мене зараз телефон розривається. Я нічого не святкувала. Це не моє все було. Я все знаю. Це горе в людей. Феєрверки пускали в центрі села. Хто це робив, поки не з’ясовувала, бо не встигла ще.

З головою громади Анатолієм Проценком не вдалося поспілкуватися. На телефонні дзвінки журналіста чиновник не відповідає. Депутат Головнич сподівається, що Проценко розбереться в ситуації. Окрім цього, збирається піднімати питання щодо інциденту на найближчій сесії.

Сергій РАДЧЕНКО

10.02.2021 17:36
Переглядів: 5684
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.