«Ми не віримо, що це міг скоїти Андрій» - Вісті Черкащини

«Ми не віримо, що це міг скоїти Андрій»

Одним з кілерів, які скоїли жорстоке вбивство трирічного сина київського депутата В’ячеслава Соболєва, за версією слідства, є 20-річний уродженець села Хижинці на Лисянщині Андрій Лаврега. Нагадаємо, трагедія сталася 1 грудня біля ресторану Mario, коли було розстріляно джип власника ресторану, бізнесмена і депутата Київської облради від БПП В’ячеслава Соболєва.

Варто зауважити, що підозрюваний Андрій Лаврега з позивним «Тихий» служив в УДА я з 2017 року. У 2014 році брав участь у подіях на Майдані в лавах Правого Сектора, має бойові нагороди.

Колишній командир 8-ї окремої роти ДУК Правий сектор, комбат Української добровольчої армії (УДА) Андрій Гергерт заявив, що Андрій Лаврега з позивним Тихий воював на Сході з 17 років. За його словами, Андрій був бійцем батальйону до 1 червня 2019 року.

«Лаврега – якщо це той, про кого я думаю, – один з найсміливіших бійців. Воював протягом трьох років. Це просто страшно довгий термін. Він був снайпером. Дуже сміливий і добрий хлопець», – розповідає Гергерт. Він не виключає, що хлопець після повернення з війни міг зв’язатися з криміналітетом, ним могли зманіпулювати.

Всі, хто воював з Андрієм упевнені – у цього хлопця є принципи, він би не відкрив вогонь в центрі Києва просто на замовлення, їм важко навіть повірити, що саме він натис на гачок.

Жителі села Хижинці, де Андрій жив і навчався до 9 класу, теж дотримуються цієї думки.

– Ми не віримо, що це міг скоїти Андрій, – каже секретар сільської ради Тетяна Богун, – Він був не по роках серйозним, добре вчився, гарно малював, допомагав рідним по-господарству, дуже хотів стати військовим, щоб захищати Україну. У селі про нього ніхто не скаже поганого слова.

На жаль, наша держава не приділяє належної уваги соціалізації тих, хто пройшов крізь пекло війни, відновленню їх фізичного і психічного здоров’я. Хоч це дуже цінні для суспільства люди. Але в нашій бюрократичній системі таким місця немає…

Олександр ЩЕРБАТЮК

14.12.2019 11:09
Переглядів: 586
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.