Молодість взяла гору над досвідом

У спортивному залі Лисянського НВК відбувся волейбольний турнір серед чоловічих команд, присвячений 76-ій річниці визволення Лисянки від фашистських загарбників. У змаганнях взяли участь чотири команди: «Бужанська ОТГ» (с. Бужанка), «Злагода» (с. Почапинці), «Юність» з Лисянки та «ЗОШ-Стеблів» (смт. Стеблів Корсунь-Шевченківського району).
Господарі турніру, лисяни в напруженій боротьбі з рахунком 2:0 по партіях виграли в гостей-стеблівчан, забезпечивши собі третє підсумкове місце. Гру за перше місце між ВК «Бужанська ОТГ» та командою «Злагода» очікували з нетерпінням. Першу партію більш досвідчені спортсмени з «Бужанської ОТГ» пройшли, як кажуть, на одному диханні, вигравши з рахунком 25:15. Але надалі їй було все важче протистояти більш молодим та амбіційним суперникам. Почапинчани виграли другу та третю партії і стали переможцями турніру.
Цікаво, що в обох командах фіналістів грали вихованці заслуженого тренера України Василя Черниша, який свого часу давав уроки та навчав їх як грати в волейбол та перемагати. Інші дві команди тренують Олександр Голубчик та Володимир Пустільник, які є популяризаторами волейболу в районі, передають свій досвід та навчають азів волейбольної гри шкільну молодь.

Степан ВІЗІРЕНКО

28.02.2020 14:22
Переглядів: 894
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.