Мешканці багатоповерхівок у Лисянці подбали про свій комфорт - Вісті Черкащини

Мешканці багатоповерхівок у Лисянці подбали про свій комфорт

фото тематичне

Багатоповерхівки по вулиці Київській у Лисянці розташовані колом, а територія всередині призначається для відпочинку, але порядку там не було. Місцеві мешканці, дорослі і діти, нещодавно самостійно прибрали своє подвір’я від трави і сміття, відновили дитячий спортивний майданчик, навели лад у під’їздах.

Ми хочемо, щоб двір був чистий, гарний, потопав у квітах, – сказала пенсіонерка Олена Осташевська. – Щоб показати приклад іншим. І врешті-решт виходити спілкуватися з сусідами у впорядкованому і красивому дворі. Велике спасибі, що нам допоміг це зробити депутат селищної ради Павло Лобоцький, який теж проживає у багатоповерхівці.

Слід сказати, що і сама Олена Осташевська, і її сестра Олеся, і донька Каріна, яка приїжджала у відпустку з Харкова, взяли активну участь у прибиранні. Каріна, хоч за професією і продавець, але має неабиякий хист до малювання. Вона «оживила» під’їзд, сходові клітини будинку, де проживає мама, малюнками героїв популярних мультфільмів, яскравими квітами.

Жителі багатоповерхівок власним прикладом довели, що можуть тримати територію своїх дворів в порядку, і що тільки власними зусиллями можна зробити селище гарним і привабливим для себе і гостей.

Іван СМОЛІЙ

18.09.2020 11:28
Переглядів: 878
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.