Лисянські поліцейські розпочали рік із розкриття злочинів

Начальник Лисянського відділення поліції Олександр Антощенко

Бліц-інтерв’ю

Сьогодні наша розмова з начальником Лисянського відділення поліції Олександром Антощенком.
– Отже, Олександре Андрійовичу, з чого почався нинішній рік для підрозділу, який ви очолюєте?
– З приємних новин. Головне управління Національної поліції придбало в області три службових квартири для поліції, і одна з них – у Лисянці. Ми в колективі визначили, хто там має жити, і проголосували за кандидатуру працівника, який добирається на роботу з іншого району. Також, в рамках проекту «Дільничний офіцер громади», який здійснюється в новостворених об’єднаних територіальних громадах, в Бужанській ОТГ нам виділили окреме службове приміщення, з хорошим ремонтом і оргтехнікою. Дільничний інспектор працює лише в межах населених пунктів, які входять до громади, і до його обов’язків входить не стільки розкриття злочинів, як профілактична робота. Ось і нещодавно на зустріч до учнів Бужанського НВК завітали дільничний інспектор Олександр Курінний та начальник служби у справах дітей виконкому Бужанської сільської ради Оксана Юзипенко. Окрім загальної теорії, під час правових бесід поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації. Такі зустрічі в майбутньому стануть традиційними. Крім того, це ще профорієнтаційна робота, яка знайомить школярів з професією поліцейського. Нам дуже потрібні молоді, сильні і розумні фахівці, бо нині гостро відчуваємо недокомплект кадрів. Головне управління Національної поліції в Черкаській області запрошує на роботу саме таких юнаків і дівчат, направляє на навчання до вищих навчальних закладів МВС України.
– Тепер перейдемо до криміналу. Які правопорушення трапилися в перший місяць нового року?
– Січень почався з того, що до відділення поліції зателефонувала жителька Лисянки, яка повідомила, що з її підсобного приміщення невідома особа викрала брухт та велосипед. Провівши подворовий обхід, правоохоронцям вдалось встановити особу, яка причетна до вчинення кримінального правопорушення. Ним виявився місцевий житель. За місцем його проживання правоохоронці виявили викрадені речі заявниці. За вказаним фактом слідчим відділенням Лисянського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. В ході слідства виявлено факти ще двох крадіжок, які скоїв цей чоловік.
Також трапилася крадіжка у Почапинцях – неповнолітні особи проникли до приміщення місцевої школи. За версією слідства, це двоє підлітків 15 і 17 років за попередньою змовою, вночі, шляхом злому аварійного виходу увійшли до приміщення навчального закладу, учнем якого є один з хлопців, звідки скоїли крадіжку комп’ютерної техніки вартістю більш як 14 тисяч гривень. За свої незаконні діяння їм загрожує кримінальна відповідальність, а також обов’язок відшкодувати збитки, завдані злочинними діями.
– Чи є нові факти у слідства щодо вчинення торік крадіжки картин з Лисянського історичного музею?
– Слідство триває. Це справа з розряду тих, які не розкриваються, як кажуть, кавалерійським наскоком. Злочин був добре спланований, але копітка робота слідчих, помножена на професійність, обов’язково приведуть до успіху.

Олександр ЩЕРБАТЮК

 

14.02.2020 08:30
Переглядів: 1650
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.