Коштами і молитвою підтримують воїнів-земляків віряни храму ПЦУ на Лисянщині

Під час новорічних свят віряни церкви Віри, Надії, Любові та матері їх Софії ПЦУ Бужанської громади на Лисянщині під час новорічних свят ходили у кожну домівку села, щоб прославляти Ісуса Христа. Вони збирали кошти для українських захисників, які зараз на передових позиціях. Вірянам спільно із жителями громади вдалось зібрати 35 тисячі 500 гривень на потреби військовослужбовців ЗСУ.

«Кошти прямо в храмі, під час Богослужіння, передали нашому земляку, бійцеві 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Миколі Зінченку. Цій героїчній бригаді, де служить багато жителів нашої громади, ми постійно допомагаємо і матеріально, і молитовно. І так буде тривати до самої перемоги», – розповів настоятель храму отець Іван.

Іван СМОЛІЙ

Читайте також: Повернули плащаниці та обігрівач: московський патріархат зі скандалом і грабунком покинув церкву у Вишнополі

Читайте нас також в Telegram!

23.01.2024 12:14
Переглядів: 1335
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.