Хто сказав, що чоботар без чобіт ходить?

Якщо десь і не використовують належним чином наявних ресурсів для соціального розвитку виробничих колективів і створення для них належних побутових умов, то це аж ніяк не стосується Державного підприємства «Лисянське лісове господарство», де і робота робиться, і працівники відчувають турботу про себе.

Як розповідає директор лісгоспу В’ячеслав Шако, ефективно діють усі чотири лісництва – Лисянське, Шевченківське, Яблунівське та Стеблівське. Основна діяльність їхніх працівників спрямована на відтворення, розвиток, охорону, захист лісів, раціональне використання лісових ресурсів. Дбають лісівники про майбутнє лісового фонду, для чого на даний час у розсаднику лісгоспу мають майже 250 тисяч штук саджанців. Окрім того, будують новий розсадник площею півтора гектара в Шевченківському лісництві, де будуть запроваджені сучасні технології і догляд за рослинами. Всі ліси освітлені, прочищені, проріджені, де потрібно – доповнені, лісові культури – доглянуті.

Водночас не забувають в лісгоспі про тих, хто береже й примножує зелене багатство. Зокрема, лісгоспі встановили нову котельню та переобладнали систему опалення в конторі лісгоспу. Сучасний енергоефективний котел запрацював в адмінбудинку Стеблівського лісництв. Сучасну систему опалення змонтовано і в Шевченківсьому лісництві. Все це – за власні кошти підприємства. На черзі – будівництво системи опалення в Лисянському лісництві.

Приділяють тут увагу й оновленню спецтехніки: придбали новий маніпулятор, готуючись до літа, переобладнали ЗІЛ 131 у пожежний автомобіль, створили 39 кілометрів протипожежних смуг – додатково до тих 95-ти кілометрів, які вже діяли.

Сергій САМБОРСЬКИЙ

13.10.2018 10:49
Переглядів: 513
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.