Голову громади на Лисянщині відзначили Почесною грамотою Верховної Ради України

У Бужанці на Лисянщині вперше за 23 роки відзначили День села. Ця подія збіглася із храмовим святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Організатори свята намагалися нікого не забути, привітати, подарувати в дарунок пісню чи танець. Лунали вітання переможцям в номінаціях «Орденоносці села», «Багатодітні родини», «Тривалий шлюб», «Найстарший житель громади», «Наймолодший житель громади», «Найбільше внуків», «Заядлий рибалка», «Заядлий пасічник», «Супер-невістка» та «Супер-зять», які були відзначені цінними подарунками.
За вагомий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток регіону, активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм народний депутат України Сергій Нагорняк нагородив Почесною грамотою Верховної Ради України голову села Валентину Стадник, зазначивши, що Бужанську громаду він ставить у приклад не лише в інших громадах округу, а й розповідає про її здобутки у Верховній Раді і за кордоном.
Щирі побажання добра та злагоди в родинах присутнім у залі глядачам дарували вокальні ансамблі дорослих і дітей, солісти та танцювальний колектив «Юність» Бужанського СБК.

Іван СМОЛІЙ

10.10.2021 10:18
Переглядів: 391
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.