Фронтові будні водів-волонтерів з Лисянки

Волонтери Лисянщини з перших днів масштабного російського вторгнення тонами відправляють на війну гуманітарну допомогу, спорядження та техніку для ЗСУ. Чи не кожного дня приймають запити від військових частин, окремих бійців і членів їх сімей. Збирають продукти, речі, військову амуніцію домовляються про поставки, навіть закордонні, та завантажують автомобілі, що везуть їжу, ліки, амуніцію, квадрокоптери і тепловізори у місця, де тривають активні бойові дії.

Вже шостий місяць з гуманітарного центру «Країна вільних» в «гарячі точки» відправляються водії-волонтери. Це –підприємці Олександр Волошин, Руслан Коваленко, Андрій Проців, Станіслав Штанніков, Валентин Стецький. Їх бізнес і звичне життя зупинилися зранку 24 лютого, коли росія почала повномасштабне вторгнення в Україну. З того часу вони організувалися і почали возити допомогу українським воїнам власними автівками. Раз у раз, одівши для захисту лише бронежилети, беруть курс туди, звідки всі переважно тікають.

– Звичайно, лячно свідомо їхати у «гарячі точки», де в будь-який час може трапитися що завгодно, – зізнається Андрій Проців. – Ми бачили і розбиту техніку, і зруйновані будинки, і страждання людей. На нами не раз щось пролітало, вибухало, але ми все одно їхали до пункту призначення. Бо там чекали хлопці, серед яких багато жителів Лисянщини, жителі міст і сіл, які залишилися без засобів для існування. Вони зустрічали нас як найрідніших людей. На все життя врізалося в пам’ять, як літня голодна жінка у Димерці цілувала привезений нами хліб, як вивозили з небезпечних районів Київщини мирних жителів. А як раділи бійці, коли ми притягли на передову польову кухню, яку «знайшли» в одного з підприємців. Ось заради цього варто забути і про страхи, і про всі ризики. І так буде, доки триватиме війна. Тому що будь-яку справу потрібно доводити до кінця. Головне, щоб не почався процес звикання, байдужості, щоб кожен відчував свою відповідальність за нашу перемогу, яка обов’язково настане.

Іван СМОЛІЙ

Читайте також: Жителі селища на Тальнівщині відправили на передову торт із символічною назвою

Читайте нас також в Telegram!

 

12.08.2022 09:23
Переглядів: 1419
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.