Завершити ремонт дороги «Звенигородка-Катеринопіль» зашкодив знак

Танцювали- танцювали — й не вклонилися

Хто тільки не піарився на ремонті дороги «Звенигородка-Катеринопіль», ледь не побилися. Кожен доводив, що це його заслуга. Шкода, тільки, що тепер ніхто не бере на себе відповідальність, що дорогу так і не доробили.

«Це так задумано: залишити два клапті на відремонтованій трасі? — дивується катеринопільчанка Галина. — Один на розв’язці, коли з’їжджаєш із обласного напряму (просто яма на ямі), а інший — перед самим Катеринополем? Відремонтували до знаку, що інформує про початок населеного пункту, а далі — пересідайте на воза. Невже не можна було доліпити отой кілометр? Хоча б до лісництва, де насправді починається містечко?!»

Ба ні. За знаком — територія селищного голови. А голова нині в опалі. Хай сам виплутується. «То чи дороблять дорогу?» — цікавимось.

«Уже трохи старим асфальтом ями засипали. Втрамбували. Згодом ще підсиплемо. А от капітальний ремонт нам поки що не по карману. Через карантинні заходи зменшились надходження до бюджету. Наразі першочергове завдання — розрахуватися із садочками, там досі заборгованість по зарплаті», — каже селищний голова Іван Гегедош.

«Аби голова скоротив штати, надбавки та премії, йому б на все вистачило», — вважають у таборі місцевої опозиції.

Марина КАМІНСЬКА

18.09.2020 10:50
Переглядів: 3867
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.