Єрківська громада пішла на карантин

Фото тематичне

Після новорічних та різдвяних свят статистика захворюваності на ковід-19 в Черкаській області зросла. Особливо потерпає Єрківська громада, де виявили значну кількість хворих. Відтак місцева влада з 19 січня, керуючись погіршенням епідеміологічного стану на підвідомчій їй території, перевела на двотижневе дистанційне навчання школу. Селищна рада також перейшла на дистанційну роботу, оскільки захворіло кілька співробітників. Тепер прийом громадян здійснюється в телефонному режимі.

«Друзі, новорічні свята принесли нам не лише радісні моменти від зустрічей із рідними та близькими, а й ускладнення епідемситуації. Уже 8 областей – у помаранчевій зоні. На Черкащині COVID-ситуація поки контрольована. За вчора +379 нових випадків захворювання. І маємо 5 лабораторно підтверджених випадків штаму «Омікрон». На сьогодні вакцинація лишається єдиним дієвим захистом від тяжкого перебігу хвороби. Майже 478 тис. черкащан завершили курс вакцинації проти COVID-19, а понад 8 тис. – вже отримали бустерну дозу. Черг у наших центрах вакцинації та пунктах щеплення наразі немає. Вакцин в області вдосталь. Тому вкотре закликаю не чекати посилення карантину, а подбати про свій захист, хто цього досі не зробив. Усім 36,6!» – повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко 21 січня.

Ситуацію по Єрках прокоментував селищний голова Леонід Польовий. «Маємо спалах ковіду. Наразі в нас захворіло18 дітей і 6 вчителів. Щоб розірвати ланцюг інфікування, ми перевели школу й селищну раду на дистанційну роботу. Загалом по громаді виявлено останнім часом до 30 інфікованих осіб. (Це станом на 20 січня). Тестування триває. Одна жінка, на жаль, в цьому місяці померла від ускладнень. Думаю, свята далися взнаки. Діти інтенсивно контактували, рознесли інфекцію по школі, а з школи додому», – повідомив Леонід Олексійович.

Про те, чи продовжуватимуть згодом карантин, чиновник поки не знає, зауважує, що покаже час. А ще поінформував, що в Єрківській громаді від Нового року померло 13 осіб, а народилось двоє.

Коментар у т. в. о. головного лікаря Єрківської амбулаторії старшої медсестри Альони Шкуренко нам взяти не вдалося. Чиновниця попросила зателефонувати після обіду, а потім до кінця робочого дня не брала слухавки. Сподіваємось, була дуже зайнятою. Однак могла б і без преси (у зручний для неї час) поінформувати громадськість про ситуацію з ковід, як це роблять інші керівники первинок через офіційні сторінки громад та соціальні мережі. Люди мають право знати правду та опиратись на офіційні дані й фахові коментарі.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: У Єрках на Черкащині вирішували питання медицини

24.01.2022 15:31
Переглядів: 2315
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.