«Я хотіла продати знайомому телефон»: на Катеринопільщині підозрювана у продажі гранати правоохоронцям не визнає провини

Другий тиждень перебуває під домашнім арештом Галина Лалим із села Новоселиця на Катеринопільщині. Жінку звинувачують у торгівлі боєприпасами. 16 лютого вона нібито намагалась продати поліцейським гранату Ф1 за 2 тисяч гривень. Під час контрольної закупки її заарештували.

Оперативники отримали інформацію про те, що мешканка Звенигородщини має намір збути боєприпаси, – розповідає начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. – Поліцейським вдалося задокументувати протиправну діяльність зловмисниці та затримати її.

Де жінка взяла вибуховий пристрій, не відомо. Вона перебуває під домашнім арештом, поки триває слідство.

У Новоселиці люди про затримання жінки дізналися із соцмереж.

Ми ніколи б і подумати не могли, що це саме про неї мова, – сміється місцева мешканка. Не називається. – Якби знала, то сама б купила у неї пару штук. Живе тут вже досить давно. Навіть не знаю, чи має якихось родичів. Раніше ходили до неї різні чоловіки. Своєрідна жінка.

Будинок Галини розташований неподалік від залізничної зупинки. Поряд з її хатою лежать тюки з сіном. Тут же припаркована іномарка на польських номерах. У дворі ще одна автівка – «Славута». Хвіртка відчинена навстіж. На ланцюгу прив’язаний метис вівчарки. На зустріч вибігає пес, схожий на пітбуля. Гукаю господарку. Жінка неохоче розповідає про затримання.

Поліція намагається довести, але нічого в них не виходить. – говорить Галина Лалим. В руці тримає недопалок «самокрутки». – Хай дадуть відео з доказами, що я продавала. У вилученому телефоні вони нічого не знайдуть. Я жодних показів не давала. За хвилин 20 до приїзду поліції до мене приходив знайомий. Ми поговорили і він щось швидко відкланявся. Тоді наїхало машин 6 з правоохоронцями.

Галина вважає, що її вирішили підставити.

Почали обшук. Не знайшли нічого, – продовжує жінка. – Шукали гранати. Кажу: «Чого ж не риєтесь в соломі? Не захотіли. В кагаті гною теж не захотіли шукати». Мені дали безкоштовного адвоката. Я йому була не цікавою. Лікаря теж не надали. В мене пухлина в голові. Поки була під вартою, нічого не могла їсти. Вони подумали, що я голодую в знак протесту. Я не винна ні в чому. Насправді я хотіла продати знайомому телефон за 2 тисячі гривень. Дуже добре його знаю. Не раз йому колись харчами допомагала. На ньому купа криміналу, але ніхто не садить. Підозрюю, що «стукач».

Вдень може вільно пересуватися, пояснює Галина. Під домашнім арештом має перебувати з 18-ої вечора до 8-ої ранку. Якщо доведуть її провину, може сісти за ґрати щонайменше на 3 роки.

Сергій РАДЧЕНКО

04.03.2021 17:52
Переглядів: 3242
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.