У Єрках віддали шану полеглому воїну

5 травня у Єрках на Черкащині провели в останню путь полеглого земляка – Михайла Мруженка. 4 травня Героя зустрічали в рідному селищі з квітами, молитвами й лампадками.

Кажуть, війна забирає найкращих. Так і цього разу. Забрала великого патріота, хороброго воїна, зразкового сім’янина, люблячого батька.

Похорон був велелюдним. Звучали Державний Гімн України, «Пливе кача», майоріли українські стяги. Односельці зустрічали траурну процесію, стоячи на колінах. Прощались із полеглим воїном у батьківській хаті, на центральній площі Єрок і на кладовищі в Залізнячці.

«Михайло Миколайович усім серцем вірив у Перемогу України і робив усе можливе і неможливе, щоб її наблизити. Будучи вірним військовій присязі, із честю виконавши свій службовий обов’язок, віддав за мир в Україні найцінніше – власне життя. Його смерть стала непоправною втратою не лише для жителів громади, а й для всієї України. Захиснику було всього 44 роки. У нього залишились батьки, сестра, дружина та дві доньки», – поінформував голова Єрківської громади Леонід Польовий на траурному мітингу.

Михайло Мруженко народився в Єрках 15 лютого 1978 року. Навчався в Єрківській школі. Зі слів очільника громади, він був добрим, щирим, відповідальним, справжнім патріотом.

З жовтня 2015-го року по жовтень 2016-го брав участь у антитерористичній операції в місті Слов’янську Донецької області. За мужність, патріотизм, особистий внесок у справу захисту незалежності й територіальної цілісності України у жовтні 2016-го був нагороджений грамотою Головнокомандуючого ЗСУ та медаллю «За участь в АТО».

У мирний час Мруженко працював у Єрках на підприємстві «Росинка».

Коли росія почала повномасштабне вторгнення в Україну, Михайло Миколайович одразу став на захист рідної землі. Загинув 24 квітня 2022 року на Донеччині внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

Поховали воїна у селі Залізнячці, що належить до Єрківської територіальної громади. Після церемонії прощання на цвинтарі пролунав траурний салют на честь полеглого захисника.

Вічна слава Герою! Слава Україні!

Співчуття рідним та близьким.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте нас також в Telegram!

07.05.2022 21:06
Переглядів: 2087
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.