У волонтера знайшли арсенал зброї

Волонтера із селища Єрки на Катеринопільщині правоохоронці підозрюють у незаконному зберіганні зброї. За однією з версій 49-річний чоловік міг привезти її із зони АТО. 23 липня у його будинку відбулися обшуки.

Наскільки мені відомо, у нього вилучили понад сотню патронів до нарізної зброї, магазини, наган, детонатор та кілька штик-ножів, – каже селищний голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий. – Де він це все взяв, поки невідомо. Волонтерством він почав займатися ще 2014-го. Зараз працює водієм на елеваторі.

Волонтер з Ватутіного Євген Підцерковний був під час обшуку. Проте до самого будинку його не впустили.

Я бачив, як правоохоронці в руках крутили якийсь пістолет, – розповідає Підцерковний. – На мою думку, якби він був бойовим, то голими руками його б не брали. Хапали ,кому не лінь. Ще бачив, що виносили невеликі пакунки та щось довге у мішку. Можливо стволи. На жаль, я стояв за забором, бо не впустили.

Підцерковний припускає, що вилучене волонтер міг назбирати з металошукачем. Той займається пошуками артефактів часів Другої світової війни.

Можливо нашукав, бо ніби як займається таким хобі, – продовжує чоловік. – Але ж в душу не заглянеш. Був он випадок, коли хлопчина з Ватутіного повернувся з війни й підірвав себе гранатою. Хоча за два дні до цього ми в нього питали, чи бува не привіз чогось забороненого з собою. Але ж ніхто не зізнається.

Конфісковану зброю відправили на експертизу, пояснюють у місцевій поліції. Лише після цього стане зрозумілим її походження. Неофіційно ж кажуть, що частина речей може виявитися металобрухтом.

Сергій Радченко

24.07.2020 18:06
Переглядів: 1768
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.