У селі на Катеринопільщині дбають і про живих, і про давно спочилих

У Вербовці на Катеринопільщині цілий рік дбають про благоустрій. Тут на диво відповідальна сільська громада. Якщо в деяких селах важко зібрати людей раз в рік на загальну толоку, то у Вербовці толока не припиняється. До неї залучають навіть дітей. І це правильно, бо, як дорослу людину привчити до чистоти, якщо до цього не привчили змалку?
Ідейна натхненниця й організатор всіх робіт староста – Надія Кожушко, справжня українська жінка, в якої, як-то кажуть, душа болить за село. Люди це бачать, розуміють, і тому йдуть назустріч, прислухаються до її прохань.


«Надія Федорівна в нас невгамовна. Їй треба, щоб скрізь було чисто, прибрано. Сама працює і нас мотивує. Все бачить, все знає. Скрізь хоче навести лад», – розповідають місцеві біля сільської крамниці. «А хто не слухається – отримає двійку», – жартує молодик, натякаючи на педагогічний досвід старости.
І ось вчергове вербовчани згуртувались, аби підготуватись до холодів. Подбали і про живих, і про давно спочилих.


«Дякуючи Жені Грендишу та Ігорю Харченку, які надали все необхідне, встигли до дощу зробити важливі роботи в селі: частково навести лад на так званих, на жаль, “‘безрідних “і “забутих” могилках, ще раз покропити кущі, поросль на старій частині кладовища. Дякую Юрі Панчишину, Анатолію Кулішу, Тамарі Потапенко за виконані роботи. А ще Володя Лисенко зі своїми хлопцями вчасно частково ліквідували недоліки на даху нашого новоствореного будинку відпочинку. Разом ми – сила», – радіє староста.
«Все залежить від людей, які люблять своє село і шанують минуле, але найбільше все від старости, яка на своєму місці уміло організовує людей. Шана вам і дяка, Надіє Федорівно»! – коментує у фейсбук Надія Вовкотруб.


Ну що тут сказати? Добре, коли й керівництво, й громада вболівають за своє село!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте нас також в Telegram!

12.09.2022 09:29
Переглядів: 1062
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.