У Катеринополі збирають кошти на ремонт доріг

Великі очікування були у катеринопільчан, що зі зміною керівництва зміниться ситуація з ремонтом доріг. Однак, на жаль, поки що нема чим хвалитися.
Задекларувавши бюджет у 106 мільйонів, селищна рада взялася за формування штату, який у звуженому варіанті сягає близько 100 осіб (апарат плюс старости, сільські діловоди, землеміри), а в розширеному (плюс соцслужби) – близько 170 осіб. (Принаймні, так озвучувалось на першій сесії). А ще – за поділ земельних наділів. Це ключові питання, що розглядались депутатами. Тим часом, що прийде раптово весна, депутати на чолі з головою Володимиром Коваленком ледь не забули. Потім оговтались і виділили аж 2,7 млн. грн. на дороги. Але от халепа! Оговтались вони пізно, а тому «лякають», що через тендерні процедури, які тривають 40-45 днів, ремонтні роботи можуть затягнутися. От горе, вони, очевидно, не знали, що якби виділили гроші в січні, то вже б і усі тендери пройшли.
Тож, не марнуючи часу, катеринопільське керівництво звернулось до місцевого багатостраждального бізнесу, який і так потерпає від карантинів, локдаунів, посух та інших проблем. Крім того, не забуває допомагати місцевій лікарні, школам, дитсадкам та численним соцструктурам. Тепер на плечі бізнесменів вирішили покласти ще й ремонт доріг.
«Для прискорення проведення ремонтних робіт по ліквідації аварійних ділянок вуличної мережі селища Катеринопіль звертаємось до представників соціально-орієнтованого бізнесу: юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, сільськогосподарських товаровиробників із великим проханням – спільно провести ремонт вищевказаних об’єктів, взяти участь у вирішенні цієї гострої проблеми та надати посильний фінансовий внесок в цю суспільно необхідну справу… Не залишаймось байдужими!» – закликають на офіційному сайті Катеринопільської селищної ради та нагадують, що пропонований варіант співпраці місцевої влади та соціально-орієнтованого бізнесу передбачає можливість перерахування коштів безпосередньо на розрахунковий рахунок виконавця ремонтних робіт дорожнього покриття по вулицях селища Катеринопіль.
– Ця ситуація дуже вже нагадує відому українську народну пісню під назвою «Тьоща, дай»: «Тьоща дай, дай на машину, тьоща дай, дай на перину, тьоща дай, дай на каляску, ще й на пляшку дай!» – коментує один із місцевих бізнесменів. – А потім на зекономлені кошти чиновники випишуть собі непогані премії. А чому б ні? Вони ж плідно попрацювали з бізнесом!

Марина КАМІНСЬКА

15.04.2021 14:10
Переглядів: 1162
1 коментар

Коментарі

  • gonvbor@gmail.com пише:
    11.11.2021 в 19:15

    Пропоную звернутися до Юрія Косюка – можливо все таки частіше буде згадувати про Катеринополь і його проблеми.

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.