У Катеринополі затвердили вартість і плату за харчування для шкіл та садочків

фото тематичне

На 6-му засіданні 21 сесії Катеринопільської селищної ради Черкаської області затвердили вартість харчування дітей та розмір батьківської плати за нього у закладах освіти громади на новий навчальний рік.

Отже, як інформують у Катеринопільській територіальній громаді, з 1-го вересня вартість харчування однієї дитини в день відповідно до норм харчування та з урахуванням режиму (кратності) харчування становитиме:

  • у закладах дошкільної освіти та в дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти для дітей дошкільного віку 1-4 років – 51,63 грн, від 4 до 6-7 років – 64,70 грн за умови триразового харчування (сніданок, обід, підвечірок);
  • у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій та учнів, які не підлягають безоплатному гарячому харчуванню за рахунок коштів бюджету селищної територіальної громади: віком від 6 до 11 років – 26,14 грн, віком від 11 до 14 років – 28,77 грн, віком від 14 до 18 років – 30,41 грн за умови одноразового харчування у вигляді гарячої страви (сніданку).

Окрім того, на сесії встановили розмір батьківської плати за харчування дошкільнят. Вона становитиме 40 відсотків від фактичної вартості харчування за кожний окремий звітний період.

Харчування категорійних здобувачів освіти, визначених Програмою селищної ради, відбуватиметься без залучення батьківських коштів.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Якою буде вартість занять у Тальнівській школі мистецтв з початку навчального року?

Читайте нас також в Telegram!

01.08.2022 11:27
Переглядів: 768
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.