У Катеринополі сталася жахлива ДТП - Вісті Черкащини

У Катеринополі сталася жахлива ДТП

1 травня о пів на дев’яту вечора життя двох людей у розквіті сил різко змінилося. Поспішали на Великдень до рідних, а потрапили під колеса автомобіля. Сорокарічні Тетяна з Олегом заручені. Приїхали дизелем з Черкас. Зійшовши з потяга, піднялись до зупинки таксі. Не згледілись, як опинились під колесами, а згодом у лікарні.

«Наїзд заднім ходом зчинив Павло Замковенко, – розповідає брат потерпілого Євгеній Нечитайло. – Я був на місці події. Брат мене визвав, коли побачив, що Таня не приходить до тями. До Павла теж приїхав його брат адвокат. Павло переконував, що він хворий, відмовлявся дути в драгер і на місці ДТП, і в лікарні. Окрім того, відмовився здавати кров на аналізи. Акт відмови поліцейські записали на відео. Все це відбувалося в нашій катеринопільській лікарні до другої ночі. Після цього слідчо-оперативна група відвезла його на Звенигородку, я залишився з потерпілими, оскільки їм треба було купувати ліки, привезти деякі речі. Наречена брата в тяжкому стані. Перебуває в реанімації. У неї крововилив у мозок, травми черепа, роздроблений ніс, розбите лице. Її потрібно транспортувати на Черкаси, але наразі лікарі не дозволяють. У брата зламана й роздроблена ключиця. Треба робити операцію в Звенигородці».

Рідні потерпілих висловлюють щиру подяку всім, хто надав їм у цю скрутну хвилину моральну та матеріальну допомогу: родичам, друзям, кумам, однокласникам, односельцям.

На запитання, чи пропонував допомогу винуватець ДТП, Євгеній відповів: «Ні».

У Катеринополі подейкують, що 47-річний Павло Замковенко в день аварії був на підпитку й буцімто він часто нетверезим сідає за кермо. Натомість його брат, зі слів очевидців, на місці події запевняв, що у Павла хворе серце.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

04.05.2021 11:29
Переглядів: 12661
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.