Сім’я з Катеринопільщини перепрофілювала бізнес на пошив багаторазових масок

Родина Валерія Безкоровайного з Вербовця (зараз переїхали до Києва) у червні 2019 відкрила цех із пошиття постільної білизни. Про це ми писали раніше в нашому виданні («У Мокрій Калигірці відкрили цех із пошиття постільної білизни» – «Вісті Черкащини» від 15.06.2019). Нині, враховуючи катастрофізм ситуації, сім’я вирішила перепрофілювати бізнес на пошив захисних масок багаторазового використання.
– Наш офіс в цей складний час перепрофілювався на шиття стратегічно необхідних масок. Це п’ятишарові маски багаторазового використання, виготовлені з якісних натуральних матеріалів. Якщо є гостра необхідність, можемо спрямувати в потрібне для вас місце. Собівартість однієї маски близько 15 гривень, − написав Валерій у Фейсбук.
Оскільки дописувачів зацікавило, якою буде ціна маски при продажу, ми звернулись до підприємця за роз’ ясненнями.


– Ми й продаватимемо по 15 гривень, не збираємось на них заробляти. Зараз стоїть питання забезпечити людей засобами захисту. Вже є міста, де без маски на вулицю не вийти. Чого вони в нас вийшли такі дорогі? Бо ми їх виготовляємо з дуже якісних матеріалів, які закуплялись для постільної білизни. Це натуральний хлопок. Наші маски з можливістю змінних фільтрів. Такої має вистачити хоча б на пів року. Коли перейдемо до ще дорожчих віп-матерій, що лежать у нас на складах, можливо, ціна підніметься до 20. Наш цех зараз працює у Києві. Але на Катеринопіль також плануємо постачати. Медпрацівникам, думаю, будемо безкоштовно давати. Люди ж можуть замовляти за ціною по 15 гривень, але бажано, щоб це були оптові замовлення: на організації, підприємства. Хоча б не менше 10 штук. Адже товар доведеться пересилати «Новою поштою», а це ще додаткові затрати для покупців, − поінформував Валерій Безкоровайний.
Нагадаємо, в Катеринополі є кілька людей, які шиють багаторазові маски за ціною від 5 до 25 гривень. Одноразові маски в аптеках тут коштують майже 40 гривень.
Переваги багаторазової маски полягають у тому, що її можна попрати або попрасувати, й одягати знову. Адже при високій температурі й від миючих засобів віруси гинуть. Одноразову ж маску можна використовувати лише пару годин, потім вона працює в зворотному порядку – стає розсадником вірусів.
Маски можна замовити у Даші Безкоровайної за номером: 050-57-60-352

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

27.03.2020 09:00
Переглядів: 2016
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.