Полеглий Захисник із Катеринопільщини був великим патріотом

19 липня в Гуляйполі на Катеринопільщині прощались із молодим Захисником, справжнім патріотом України Володимиром Андрійовичем Драним, який загинув 15 липня, обороняючи Батьківщину від російського агресора. Віддати шану Герою з’їхалися люди з усієї округи.

Народився Володимир 4 лютого 1990 року в Гуляйполі. Після закінчення сільської школи навчався у Мокрокалигірському ліцеї. Відбувши строкову службу в армії, працював на Катеринопільському елеваторі. Ще з 2015-го року Володимир став на захист України. З 25 лютого 2022 року, практично з перших днів повномасштабного вторгнення, знов у бойовому строю. Був поранений, але повернувся на фронт. Загинув у Бахмутському районі на Донеччині під час артилерійського обстрілу.

«Він був світлим, позитивним, добрим, завжди готовим прийти на допомогу, будував плани на майбутнє, мріяв створити сім’ю, побудувати дім, посадити сад, але доля розпорядилася інакше. Попри свій молодий вік, ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – віддав своє життя за цілісність і незалежність України», – інформують у Катеринопільській селищній раді.

«Володимир був прекрасною людиною – доброю, чуйною. Великим патріотом. Світла пам’ять йому. Не забудемо, помстимося», – кажуть друзі-земляки.

Царство Небесне та Слава Герою! Рідним – щирі співчуття!

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: У Ватутінській громаді прощатимуться з полеглим Героєм

Читайте нас також в Telegram!

22.07.2022 14:53
Переглядів: 1388
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.