На Катеринопільщині відновлюють освітній процес

Мокрокалигірська громада на Черкащині, оголосила, що з 14 березня 2022 року в закладах загальної середньої освіти Мокрокалигірської сільської ради здійснюватиметься освітній процес із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій дистанційного навчання.

«Також може бути організовано навчання для учнів закладів загальної середньої освіти з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб. Для цього необхідно звернутися в заклад загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування та подати заяву з вказанням форми навчання», – зауважують у громаді.

Схоже рішення прийняли наразі в Катеринопільському ЗЗСО №2, де також з 14-го березня розпочинають навчання в онлайн-режимі. «Звертаємось до жителів селища, які прийняли до себе біженців з міст, де проходять бойові дії, про залучення дітей шкільного віку до навчання (за їхнім бажанням). Для цього батькам необхідно звернутися з заявою до навчального закладу)», – наголошує дирекція школи.

Аналогічні рішення очікуються найближчим часом від інших освітніх закладів.

Нагадаємо, Міністерство освіти України кілька днів тому рекомендувало по можливості відновити навчальний процес.

«Наступного тижня ми будемо рекомендувати відновити його там, де це можливо. Дуже багато дітей виїхало в області, де є ще можливість здійснювати освітній процес», – пояснив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Також міністр повідомив, що там, де немає такої можливості, планують організувати індивідуальне та дистанційне навчання.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте нас також в Telegram!

Читайте також: Юні науковці з Лисянки теж працюють на перемогу

 

11.03.2022 13:23
Переглядів: 1383
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.