На Катеринопільщині провели велике прибирання - Вісті Черкащини

На Катеринопільщині провели велике прибирання

Двомісячник із благоустрою в Катеринопільській ОТГ плавно переріс у акцію «За чисте довкілля» (23 квітня). Радує, що люди її охоче підтримали попри досить прохолодну вітряну погоду: впорядковували території в населених пунктах, біля освітніх та громадських закладів, пам’ятників, збирали сміття, сапали квітники, садили дерева, кущі та квіти. В акції взяли участь, як то кажуть, від малого до великого. Спільна робота надихнула та згуртувала людей. З’явився стимул зробити краще та більше.


Ось шостаківські та катеринопільські дошкільнята прибирають території своїх садочків, поблизу стадіону місцеві шанувальники скандинавської ходьби (поміж яких є і досить поважного віку) висаджують дерева, жінки завзято порядкують на клумбах, а ліцеїсти наводять лад навколо залізничної зупинки, яку свого часу причепурили й розмалювали в національному стилі, беручи участь в проекті.


«Ми щойно знову прибрали нашу зупинку, – пишуть на сторінці ліцею у «Фейсбук». – Сьогодні в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» ліцеїсти черговий раз прибрали від сміття територію залізничної зупинки. На фото видно купу сміття, яку діти назбирали прибираючи. Сподіваємося, що екологічне мислення людей, які не соромляться бруднити природу, все-таки прокинеться!»
Варто зауважити, що такі та схожі заходи – надзвичайно важливі. Адже вони не лише покращують благоустрій наших територій, а й несуть вагому виховальну мету, демонструючи підростаючому поколінню, що підтримування чистоти – це не лише потрібно, а й модно, сучасно, популярно, весело!
Взяли участь у толоці й співробітники Катеринопільської селищної ради на чолі з головою Володимиром Коваленком. Вони прибирали узбіччя дороги біля автостанції та впорядковували клумби в центрі селища.


«Дивно, але чомусь не видно було на суботнику наших народних обранців, зокрема фракції «Черкащан» на чолі з депутатом облради Олександром Коваленком. Зазвичай, як тільки вони десь на якомусь заході появляються, за ними відразу тижбою біжать журналісти, щоб висвітлити цю знаменну подію й широко розтиражувати її в мережі Інтернет, а нині чомусь ніякого галасу. Мабуть, не гоже таким поважним людям бруднити руки об землю. Це не той випадок. Земля їх цікавить дещо в іншому ракурсі», – резюмують прискіпливі катеринопільчани.


А тим часом двомісячник із благоустрою триватиме до 14 травня.

Марина КАМІНСЬКА

01.05.2021 11:25
Переглядів: 515
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.