На Катеринопільщині провалили проєкт «Центр дозвілля»

Запорукою успіху будь-якої громади є її керівництво та активні громадяни. Щодо керівництва Катеринопільської ОТГ звучить чимало критики. Однак у голосуванні за проєкт «Центр дозвілля», що створювався насамперед для дітей, на жаль, катеринопільчани показали себе теж не з кращого боку. Обіцяний виграш – 500 тисяч гривень на втілення. Голосування на сайті – до 31 травня. Проєкт активно піарили на всіх місцевих ресурсах. Не можна сказати, що йому не вистачало реклами або розкрутки. Втім, результат плачевний. Населення Катеринопільської громади – 13 208 осіб. Загалом станом на 31 травня підтримали проєкт – 484 голоси (3,7% рівень підтримки), в тому числі й представники інших громад. Активність громадян вражає. Цікаво: кому потрібні наші діти, як не нам самим?

Зауважимо у категорії «Залучення молоді» (де зареєстровано і катеринопільський проєкт) Рокитнівська селищна територіальна громада з Рівненщини (39 370 населення) з ініціативою «Спорт для всіх – від великих до малих» здобула 30 095 голосів (76,4% підтримки). Одначе, є також і громади ще з нижчим рівнем підтримки, ніж у Катеринополі, проєкти яких набрали до 50 голосів.

Ми поцікавились у кількох осіб, які точно знали, що триває голосування по проектах, але принципово не проголосували: «Чим керувалися?»

«А що діти побачать ті гроші? Все рівно розкрадуть. Я ще тільки за кармани чиновників не голосував. З них і так досить», – каже 40-річний Віктор.

«У мене діти далеко звідси. І внуки там. За що голосувати? Кому треба, хай голосують», – Валентина, пенсіонерка.

«Я б може проголосував, якби мене особисто звернулись. А так: бачив – перегорнув, не придав особливої уваги. Вирішив, що й без мене впораються», – Роман, батько 2-ох дітей.

«А чому я буду за Катеринопіль голосувати? У них там і так усе краще. Нам до них ще ого-го. Хай ліпше в селі щось зроблять», – Юрій, Катеринопільська ОТГ.

Варто нагадати: ніхто не зробить нас щасливими, успішними, багатими, окрім нас самих.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

09.06.2021 09:19
Переглядів: 947
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.