На Катеринопільщині береза впала на пошту

Під час поривів вітру, зафіксованих на початку червня, у селі Вербовці Катеринопільської ОТГ зламалася стара береза та впала на сільську пошту. Заходами служби Катеринопільського відділення ДСНС проблему було усунено.

Староста села Надія Кожушко запевняє, що ніхто з людей не постраждав. Частково постраждали лише дах (шиферне покриття) поштового відділення та сусідня ялина, в якої зламались кілька гілок. «З виду ця береза не виглядала сухою, рясно зеленіла, але коли ми побачили зламаний стовбур, зрозуміли, що дерево старе, всередині трухляве», – коментує чиновниця.

Зауважимо, в народі здавна побутують повір’я, що не можна поблизу хати саджати берези та хвойні, буцімто, це до біди. Однак основна загроза, яку вони несуть, це їхня висота та недовговічність, через які може постраждати будинок.

«Звертаюсь до вербовчан з проханням звернути увагу на дерева біля Вашої оселі, за двором, поряд, (особливо старі дерева), які, на Вашу думку, можуть становити загрозу, і вирішити питання щодо усунення небезпеки», – закликає староста Вербовця.

До слова, схожа ситуація сталася в Єрках, де береза впала між гробками одного з кладовищ. Дивом пам’ятники особливо не постраждали.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

07.06.2021 13:05
Переглядів: 1377
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.