Майданчик перед Катеринопільським лісництвом перетворився на казку

Катеринопільське лісництво, що належить до Звенигородського лісового господарства, напередодні зимових свят прикрасило споруджену влітку рекреаційну зону новорічною ілюмінацією. Тепер там, мов у царстві Снігової Королеви. Яскравими вогниками виблискує «2022». А на майданчику красується ялинка, сніговик та казкові олені.
Сім’ї з дітьми, та й самі дорослі приїжджають сюди, прогулюються, залюбки фотографуються.


– Ми зробили це для жителів громади, селища, аби створити новорічний настрій в душі й надворі, – прокоментував головний лісничий Звенигородського лісового господарства Сергій Тлустий.
Справжню новорічну феєрію створив також Звенигородський лісгосп біля своєї головної будівлі в райцентрі. Водоспади гірлянд, вишукані іграшки, Санта, олені радують всіх, хто проходить чи проїжджає поруч.


До слова, влітку Катеринопільське лісництво створило на в’їзді в селище красиву патріотично-рекреаційну зону, а в себе на території облаштувало вольєри для птахів: голубів, фазанів, павичів.
Зауважимо, новорічні ялинки (сосни) висотою до 2 метрів лісництво цьогоріч реалізовує по 150 гривень, а ті, що вищі, – дорожче.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Катеринопільське лісництво відкрило рекреаційний майданчик і завело павичів

30.12.2021 16:05
Переглядів: 390
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.