Копача могил з Катеринополя підозрюють у продажі дитячого порно

У Катеринополі правоохоронці затримали місцевого чоловіка за розповсюдження дитячої порнографії. Вранці 16-го червня працівники поліція та спецпризначенці провели обшуки в будинку, де він живе.

Катеринопілець мешкає разом з матір’ю. Жінка шокована звинуваченнями. Вважає, сина могли підставити.

Він спокійний хлопчина. Можливо, були вороги, – каже Тетяна. Прізвище не називає. – Йому деякі люди були винні гроші і не віддавали. В те, що каже поліція, я не вірю. Кажуть, нібито продавав дитяче порно. Це не правда. В нього є маленька племінниця. Для чого воно йому треба? Якщо він і сидить за комп’ютером, то просто грає в ігри. Хоча й на це не завжди має час, по постійно працює.

У підозрюваного вилучили комп’ютер та близько 11 тисяч гривень. Заробіток має з пасіки, тимчасових підробітків та копання могил.

Він чесно заробляє гроші, – продовжує жінка. – Навіть зараз он пішов з хлопцями плитку класти. Могили копає, коли просять. Знайомі поїхали за кордон і залишили пасіку на нього. Під час обшуків поліція забрала 11 тисяч гривень. Але це кошти, вторговані за мед. Їх пообіцяли повернути, якщо вони не з продажу відео.

Сам чоловік відмовився коментувати ситуацію. Запевняє, що дитячу порнографію не продавав.

У поліції вже відкрили кримінальну справу.

За даним фактом Черкаським районним управлінням поліції відомості внесені до Єдиного реєстру за ознаками кримінального правопорушення передбаченого за статтею 301 кримінального кодексу України. – коментує речниця обласної поліції Зоя Вовк. – Це ввезення, виготовлення та збут порнографічних предметів.

Якщо провину чоловіка доведуть, може опинитися у в’язниці щонайменше на 5 років.

Сергій РАДЧЕНКО

18.06.2021 19:17
Переглядів: 4254
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.