Катеринопільська громада отримала новий автобус

27 жовтня Катеринопільська територіальна громада Звенигородського району отримала новий шкільний автобус.

«Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко в присутності селищного голови Володимира Коваленка, начальника відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Володимира Химича, директора Катеринопільського ЗЗСО №2 Лідії Мандрики урочисто передав учням Катеринопільського закладу загальної середньої освіти № 2 шкільний автобус, який придбаний за рахунок залишку освітньої субвенції та на засадах співфінансування з бюджету Катеринопільської територіальної громади», – інформують на сайті Катеринопільської селищної ради.

Автобус придбано на засадах співфінансування: 90% з державного бюджету та 10% із місцевого.

Директор школи №2 Лідія Мандрика радіє такому подарунку та дякує всім причетним до придбання транспортного засобу. «Виносимо щиру подяку селищному голові Катеринопільської громади Володимиру Коваленку за сприяння та кропітку роботу по придбанню автобуса для дітей, а також за підтримку депутатському корпусу Катеринопільської селищної ради у вирішенні даного питання», – зауважує посадовиця й зазначає, що право отримати сертифікат на автобус та ключі від нього було надано учням 5-го класу – Вікторії Коноваленко та Артему Кучерюку.

Зауважимо, після оптимізації чотирьох 9-річок до Катеринопільської школи №2 підвозять дітей із філій – Вербовецької, Кайтанівської та старшокласників з інших сіл громади, оскільки 10-11класи залишились тепер тільки в Катеринополі (дві опорні школи, ліцей) та в Петраківці (школа).

До слова, у Катеринопільську ОТГ, окрім Катеринополя, входить ще 20 населених пунктів. Тут діє 9 шкільних маршрутів.

Батьки школярів радіють придбанню нового автобуса, але нарікають на стан доріг, якими підвозять учнів. Особливо скаржаться на дорожнє полотно біля опорної школи №2 (Катеринопіль, Базарна), на дорогу з Шостакового до Бондарки та від Пальчика до Луківки.

Голова Катеринопільської громади Володимир Коваленко на останній сесії обіцяв, що поступово (в межах можливостей та бюджету) дороги комунальної власності буде відновлено.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

29.10.2021 10:51
Переглядів: 994
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.