Анна Бондаренко виграла фотоконкурс «Молодь Катеринопільщини»

Катеринопільський районний будинок культури провів фотоконкурс до Дня молоді. До участі запрошували всіх бажаючих віком від 18 до 35 років. На фото учасник мав бути сам і на природі. Загалом на адресу РБК надійшло 30 світлин. 2 дні (25, 26 червня) тривало онлайн-голосування у «Фейсбук» і нарешті 27 червня оголосили 5 переможців.

Перше місце згідно з «уподобайками» дісталось місцевій красуні Анні Бондаренко, яка в 2017 році на конкурсі краси у Катеринополі виборола два титули – «Міс елегантність» та «Міс фото». Нині Аня успішно навчається в Черкаському університеті імені Богдана Хмельницького.

Друге – Ірині Снігур, учительці англійської мови Катеринопільського НВК №2..

Третє – Віті Гончаренко, психологу з Катеринопільського ліцею.

Четверте – Богдану Сафтенку з Бродецького. Закінчив Одеську національну академію харчових технологій. Зараз працює менеджером в Одесі.

П’яте – Мар’яні Шевченко з Шостакового, співробітниці Катеринопільського військкомату.

«Всіх учасників вітаю із завершенням конкурсу, – пише на офіційній сторінці РБК режисер, методист Ірина Засунько. – Результати не значать, що хтось був гіршим, хтось кращим. Ні! Просто в переможців було трішки більше підтримки. Але все справедливо. Бажаю успіхів у подальших конкурсах, а вони, повірте, будуть!»

На переможців очікують пам’ятні сувеніри від організаторів та меценатів конкурсу. Кажуть, що наперед не купували, бо не знали, хто потрапить до п’ятірки лідерів – чоловіки чи жінки.

 

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

28.06.2020 14:17
Переглядів: 2498
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.