Трирічна дівчинка з Калинополя потребує 300 тисяч на лікування
Маленькій Даринці Нечитайло з Калинополя на Черкащині 3,5 роки, нині дівчинка бореться зі страшною хворобою та терпить страшні болі. На спині росте горб і все більше тисне на внутрішні органи.
«Щира усмішка моєї внучки Даші заряджає на позитив. Маленькій красуні навіть чотирьох років немає, попри це її діагноз дуже-дуже серйозний. Завідувач кафедри дитячої хірургії НМУ О. О. Богомольця, доктор медичних наук, професор Левицький А.Ф. (відділення ортопедії та травматології лікарні «ОХМАДИТ») поставив страшний діагноз: «Вроджений сколіоз, зумовлений аномаліями хребця. Вроджений лівобічний «С»-подібний сколіоз грудного відділу хребта 4 ст. Реберний горб зліва». Терміново потрібен цілий ряд операцій та довготривала реабілітація. На жаль, у Даші немає часу чекати. Перша операція призначена на лютий 2025 р. Грошей, які ми зібрали, не вистачить навіть на одну операцію… (Потрібно біля 300 000 тис. грн). Тому я і звертаюсь, молю: допоможіть у зборі коштів!!! Адже кожна гривня, у цей важкий час, може зменшити її біль. Я молю, допоможіть спасти дитину», – закликає бабуся дівчинки Валентина Панькова.
Хто має можливість підтримати маленьку, навіть невеличкою сумою, повідомляємо рахунок бабусі: 5168 7574 2829 2124, Панькова В.А.
«Даринка відвідує наше відділення денного догляду для дітей з інвалідністю, дуже весела і позитивна дівчинка, – розповідає керівниця закладу Людмила Манько. – Вона дійсно потребує негайного хірургічного втручання, операції дороговартісні й без допомоги небайдужих людей родині не впоратися. Тож прошу долучитися до збору. Розуміємо, що зараз складні часи і всім тяжко, але від нашої небайдужості залежить життя маленького ангелятка».
Наше життя таке мінливе і коротке: спішімо робити добро!
Тетяна ІВАШКЕВИЧ