Гороскоп від Ольги Соломки на 24-30 жовтня - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки на 24-30 жовтня

Тароскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень видасться досить активним і потужним. Можливо, вам запропонують перейти на зовсім інший щабель, щось очолити, повести за собою людей. У вас ж на це сили – дерзайте!

Тілець (21.04 – 20.05)

Гроші посипляться звідусіль – тільки долоні підставляйте. І на роботі можливі якісь премії чи прибутки, і приятельки будуть щедрими на подарунки, і родина підтримає матеріально

Близнюки (21.05 – 21.06)

Будьте уважні – в голову може прийти гарна бізнес-ідея, яку ви тут же захочете випробувати. А загалом, вам нині все підвладне – сил чимало, потенціал зростає, задоволення від життя отримуєте.

Рак (22.06 – 22.07)

Цього тижня ваші фантазії і мрії, якщо додати до них раціональну складову, цілком можуть стати досить успішними проектами, що принесуть вам і задоволення, і достаток.

Лев (23.07 – 23.08)

Можете бути спокійними – поряд з вами милий друг, що допомагає вирішувати всі нагальні проблеми, що турбується за вас, при потребі бере на себе роль вчителя і наставника.

Діва (24.08 – 22.09)

Ваші сміливі дії в соціумі принесуть вам успіх і визнання, в тому числі з боку важливих для вас людей. А ще відчуєте родинний спокій і щастя. І після напруження матимете час відпочити в колі рідних.

Терези (23.09 – 23.10)

Здається, що все навкруги завмерло і не розвивається. Не спішіть, все відбувається у власному темпі. Зараз вам корисніше спокійно перечекати період невизначеності, а не гнати коней.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Хоч вам іноді і може здаватися, що ви оточені з усіх боків і виходу немає, проте ви цього тижня таки виберете те, що для вас справді важливо і зумієте відсіяти зайве. Зараз дбайте більше про себе, а не про інших.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Хоч навантаження у вас цього тижня і чималі, проте, вони будуть приємними – в оточенні натхненних і творчих людей святкуватимете якісь приємні події, чи то просто гарно проаедете час з однодумцями.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Компанія завзятих друзів надихає вас на рішучіші дії. В вас вірять, вас підтримують, і ви починаєте більше вірити в себе і з’являється більше готовності до позитивних змін у житті.

Водолій (21.01 – 19.02)

На роботі все благополучно – ваші досвід і майстерність цінують і поважають, є можливість дещо збільшити свої доходи. А в особистому житті чекайте на оновлення почуттів.

Риби (20.02 – 20.03)

Навіть якщо у вас нині не все добре з грішми, то будьте готові до того, що скоро все зміниться – вам запропонують щось більш дохідне, що здатне буде кардинально покращити ваш фінансовий і майновий стан.

Прогноз для України.

Загальні тенденції. Провал у плануванні, досягнення проходять повз нас, жадібність не дає розвиватися ані тим, хто при владі, ані тим, хто під владою. Над Україною постає питання серйозної залежності від зовнішніх чинників.

<img src='Політика.Сваряться і розходяться ті, що були «друзями назавжди», б’ють горшки і розривають зв’язки.’ class=’aligncenter’/>

<img src='Економіка. Відкривається правда про оборудки в економічній сфері, хоча, здається, нас уже нічим не здивуєш… Дуже велика вірогідність того, що якась частина коштів буде повернута і навіть витрачена на благі справи.’ class=’aligncenter’/>

Міжнародні справи. Кордони залишаються слабкими, так само як і ми, тому залишається вірогідність активізації військових дій на сході. Одне добре – нас підтримує світова спільнота і про це знову буде вкотре заявлено.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.

25.10.2016 10:32
Переглядів: 694
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.