Гороскоп від Ольги Соломки на 18-24 липня

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня від Ольги Соломки.

Овен (21.03 – 20.04)

Не дивуйтеся, коли цього тижня ви раптом приймете рішення розвернутися і піти в протилежному напрямку від стосунків чи з роботи, незважаючи на тривалі добрі відносини і стабільність.

Тілець (21.04 – 20.05)

Робота вас потішить – таке враження, що ви навіть скучили за тою залежністю, що вона викликає. А ще на вас очікує розкриття якихось ваших здібностей.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви можете раптом усвідомити, що попередні схеми вже не працюють. Варто на повну потужність увімкнути «хочуху»: намітити собі нові горизонти, наміряти нових бажань і розширити матеріальну ємність.

Рак (22.06 – 22.07)

Цього тижня вам не завадить трохи збавити темп і додати терпіння в усіх його проявах. Попереду – нові обрії, нові вершини, тому не біжіть попереду паровоза, а просувайтеся повільно, із задоволенням.

Лев (23.07 – 23.08)

Праця буде якоюсь занадто ретельною – обставини вимагатимуть зосередити вашу уваги саме на діяльності. І саме на самостійній діяльності, без сачкування і делегування.

Діва (24.08 – 22.09)

Цього тижня на вас очікує чимало приводів порадіти життю – і помірна активність буде до снаги, і насолода – в міру, і здорові задоволення відчуєте, і розкошами потішитеся.

Терези (23.09 – 23.10)

Прекрасний тиждень, що ознаменується удачливим гарним настроєм. За що би ви не бралися – у справах щаститиме, траплятимуться позитивні люди і сприятливі обставини.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Наберіться сил у домашньому тихому колі, розкажіть своїм близькім як ви їх цінуєте, помрійте разом про якісь важливі для вас речі – і отримаєте шалений заряд енергії, якого надовго вистачить.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Не час зараз випробовувати долю і ризикувати, краще виявити гнучкість і плисти по течії, аніж доводити свою принциповість. Будьте гостинні і влаштуйте вдома невеликий прийом для друзів.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Нині удача на вашому боці – терези схиляються на ваш бік і ви станете переможцем у якомусь конкурсі, де проявите свій високий професіоналізм і покажете всі свої найкращі сторони.

Водолій (21.01 – 19.02)

Вам дуже допоможуть мудрість і добрі поради від надійної врівноваженої жінки, що може підказати гарний напрям для вашої діяльності. Словом, прислухайтеся і придивляйтеся – скоро все зміниться.

Риби (20.02 – 20.03)

Потроху руйнуються усі ваші негаразди в минулому і ви по-новому подивитеся на все, що колись вам здавалося нормальним. Натомість відкриваються нові перспективи.

Прогноз для України.

Україна зіткнеться з гучною справою в сфері юридичній чи правоохоронній. Це мо же бути чергове викриття на кшталт справи діамантових прокурорів.

У політиці нічого кардинально нового – триває період критики і наскоків на президента зокрема і владу загалом. Економічна складова нашого життя традиційно не має підстав для оптимізму – побачимо як чиясь войовнича непрофесійність і некомпетентність додасть нам усім прикрощів.

У міжнародній сфері сильна і щедра жіноча рука додасть Україні балів – переможемо у якомусь відповідальному змаганні.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі

18.07.2016 13:17
Переглядів: 1270
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.