^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.08.2019 11:31
2595 переглядів
0 коментарів
За вбивство 16-річної дівчини можуть дати 2 роки умовно

Наші постійні читачі, мабуть, пам’ятають історію 16-річної красуні Наталки Слободенюк із Кальниболота (Новоархангельський район, Кіровоградщина), яка загинула в ДТП цього року на Водохреща. Водій, що скоїв наїзд, навіть не зупинився. Окрім Наталі, тоді постраждали ще дві неповнолітні дівчини, подружки загиблої, які отримали сильний стрес та важкі забої. В однієї з дівчаток досі страшенно болить спина. Батьки хвилюються, чи зможе вона з вересня ходити до школи.

Від моменту зіткнення відбулось чимало судових слухань. Але справа, на жаль, мало зрушила з місця. Підозрюваному в наїзді нещодавно продовжили домашній арешт.

«Я вже з рахунку збилася, − каже мати загиблої Тетяна Слободенюк, − скільки тих судів було. Але поступу мало. Засідання переважно переносять. То він захворів, то адвокат не прийшов, то ще хтось. Зараз допитують свідків, а ті не являються. Той, що на камеру свідчив, що підозрюваний в день ДТП був добряче п’яний, зараз не хоче свідчити. Не приходить, відмовляється. Що я зроблю? Я ж не можу його примусити. Добре, хоч експертиза засвідчила, що донечка була тверезою. Бо тут селом пустили наклеп, ніби вона була така п’яна, що страшне. За документами виходить, що підозрюваний теж був тверезий. Але ж його затримали тільки під ранок, а ДТП було о 9-ій вечора. Юристи кажуть, що йому дадуть 2 роки умовно, бо в нього маленька дитина. Але ми збираємось боротися далі. Наступне судове засідання призначили на 21 серпня».

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо : "Мамо, чого мене поховали?''