^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.07.2019 10:07
649 переглядів
0 коментарів
Коли на Катеринопільщині відремонтують ямпільський і шостаківський мости?

Весняна повінь 2018 року суттєво пошкодила міст між Ямполем (Катеринопільщина) та Кальниболотами (Новоархангельський район). Відтоді рух цим мостом тимчасово обмежено. Пропонують об’їзд через Мокру Калигірку, Ярошівку, Іванівку, Надлак, що створює неабиякі незручності для автокористувачів. Є певні проблеми також із мостом у селі Шостаковому Катеринопільського району, який теж потребує нагального ремонту.

У квітні цього року перший заступник голови Катеринопільської райдержадміністрації Володимир Коваленко поінформував наше видання, що обидва мости ввійшли до переліку об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту, затверджених губернатором області. Щобільше: на ремонт кожного з них виділено понад мільйон шістсот тисяч гривень. Однак у численних листах до редакції люди нарікають, що з тих пір поступу ніякого не видно.

Ми поцікавились у чиновника, в чому проблема. Чому досі не приступили до ремонту споруд?

– Гроші є, тендери провели, – каже посадовець, – але, на жаль, вони не відбулися. Зараз Служба місцевих доріг буде заключати договір поза тендером зі спеціалізованим підприємством, яке зможе здійснювати ремонтні роботи. По закону так: обов’язково треба пройти через тендери, якщо два тендери не відбулись, то тоді надається право Службі місцевих автодоріг у Черкаській області, яка є розпорядником коштів, заключити договори напряму зі спеціалізованою фірмою. Уже зараз шукають, з ким підписати контракти. Тендер по Ямполю закінчився 4-го липня, а по Шостаковому – 10-го. Претендентів на проведення ремонтних робіт не знайшлось, тому що дороги будувати це одне, а мости – зовсім інше. Треба пригнати спеціальну техніку, здійснювати демонтаж окремих частин, забивати сваї, по-новому все укріплювати. Це не дорогу робити: насипали щебеню, залили бітумом, розкидали асфальт, втрамбували і дорога готова. Думаю, що найближчим часом договори заключать, потім визначать, які треба матеріали, комплектуючі. Є перспективи, що в серпі місяці розпочнуться роботи.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо: Понад рік у Ямполі на Катеринопільщині міст у аварійному стані