Звенигородщина попрощалась із своїм відважним сином-захисником

18 червня у Моринському старостинському окрузі Звенигородської громади відбулась церемонія прощання із полеглим Героєм – старшим солдатом, оператором групи спеціального призначення Анатолієм Вікторовичем Усом. Коли російські війська атакували Україну, Анатолій одним із перших добровільно став у стрій і пішов захищати рідну землю. Маючи певний досвід та підготовку, брав участь в операціях будь-яких складностей, але, на жаль, 15 червня 2022 року, виконуючи бойове завдання, загинув. Сталося це в ході ведення спеціальної розвідки під час переправи через річку Сіверський Донець поблизу населеного пункту Сєверодонецьк Луганської області.

Народився Анатолій 3 вересня 1972 року в селі Гнилець Звенигородського району на Черкащині. Після закінчення школи та професійного училища, маючи хорошу фізичну підготовку, був призваний до лав збройних сил повітряно-десантних військ, де здобув гарний вишкіл. Патріот. Активіст. Брав активну участь у громадсько-політичному житті країни, пройшов два «майдани».

«Ми знали Анатолія Вікторовича як авторитетну, відважну, цілеспрямовану, активну людину, яка впевнено досягала своєї мети, поборюючи всі перепони на шляху. Риси справедливості, прямоти постійно були притаманні нашому Герою. Він завжди сміливо йшов вперед, прикриваючи своїми грудьми друзів, знайомих. Любив життя і життя любило його – постійно дарувало Анатолію фарт. Але 15 червня кляті окупанти його відібрали. Осиротили дітей, дружину, стареньку матір, залишили без підтримки брата», – зауважують на офіційній сторінці Моринського старостинського округу у мережі «Фейсбук».

Світла пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним, друзям та землякам!

Марина КАМІНСЬКА

Читайте нас також в Telegram!

20.06.2022 10:54
Переглядів: 3060
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.