Звенигородець Артем Буряк склав ЗНО з історії України на 200 балів - Вісті Черкащини

Звенигородець Артем Буряк склав ЗНО з історії України на 200 балів

Випускник Звенигородської загальноосвітньої школи ім. Тараса Шевченка Артем Буряк став одним з трьох абітурієнтів Черкащини, які отримали найвищі – двохсотбальні результати ЗНО з історії України. Таку новину оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти.

– Це не було для нас несподіванкою, – говорить мама юнака Оксана Володимирівна. – Артем завжди мав гарні оцінки з історії України. Окрім шкільної програми цікавився й додатковою літературою. Тому й в районних олімпіадах займав з цього предмета призові місця. Та олімпіади – це одне, а зовнішнє незалежне оцінювання та ще й за умов карантинних обмежень. Одним словом, хвилювалися здорово, аж поки не дізналися про результати з інтернету.

А що ж сам Артем?

– Звичайно, легенький мандраж був, – зізнається хлопець. – Але лише перед початком тестування, яке проходило в одній з тальнівських шкіл. Потім ввійшов у ритм.

– Мабуть, все ж став у нагоді досвід, здобутий в районних змаганнях?

– І в районних, і в обласних. Щоправда, в обласних – з географії, яка теж була моїм улюбленим предметом. Звідти я виніс головний урок: без належного психологічного налаштування можна «пролетіти», навіть маючи гарні знання. А щодо знань, то тут я безмежно вдячний нашій вчительці історії Галині Іванівні Остапенко.

На сьогодні Артем ще не вирішив, до якого вишу вступатиме. Цілком можливо, що це буде Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Та як би там не було, віримо, що на досягнутому він не зупиниться. Тож – хай щастить!

Михайло НЕЧАЙ

31.07.2020 09:16
Переглядів: 5358
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.