Звенигородчани передали чергове авто військовому підрозділу

У Звенигородці на Черкащині дбають, аби Перемога прийшла якнайшвидше. До кожного прохання, замовлення військових тут ставляться з особливою відповідальністю. Зараз поміж найчастіших прохань – придбати авто. Звісно, на це потрібні чималі кошти. Віднайти їх – непросте завдання. Особливо, якщо врахувати, що війна не приносить достатку нашому народу. Втім, на війні як на війні. І волонтери створюють диво за дивом. Для них практично нема неможливого. Головне – згуртувати навколо ідеї якомога більше людей та додати в її досягнення необхідного креативу.

В останньому проєкті з придбання автомобіля взяли участь декілька організацій, установ та підприємств: ГО «Звенигородщина активна», відділ культури, молоді, спорту та туризму Звенигородської міської ради, ГО «Підприємці Звенигородщини», колектив ПрАТ Звенигородського сироробного комбінату, а також окремі небайдужі. «Хочу відзначити підприємця Андрія Заверу, який обслужив та підготував авто безоплатно, Віктора Горобця та Андрія Насадчука, які допомогли значними сумами дозбирати частку, що запланована була від нашої організації!» – наголошує лідер ГО «Звенигородщина активна» В’ячеслав Голіков.

Відтак, дякуючи спільній праці, небайдужості простих звенигородчан, підтримці міської влади, черговий автомобіль (вартістю 4200 доларів), заповнений продуктами та необхідними речами, передали нашим захисникам. Нехай він їм служить на благо. Чекаємо з Перемогою!!!

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Діти зі Звенигородки пожертвували на авто для ЗСУ 2 тисячі гривень

Читайте нас також в Telegram!

20.07.2022 13:42
Переглядів: 764
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.