Знайшов кохання й має стати батьком: у Звенигородці виявили нелегала з Молдови
У Звенигородці, що на Черкащині, правоохоронці затримали 29-річного нелегала з Молдови. Чоловік вже 1,5 роки незаконно перебував на території України. Про це повідомляє міграційна служба Черкаської області.
«Працівники Звенигородського відділу Управління ДМС у Черкаській області у суботу на місцевій автостанції виявили 29-річного громадянина Республіки Молдова. Іноземець понад півтора року перебуває в Україні, набувши статусу нелегального мігранта. За цей час встиг знайти кохання та готується стати батьком», – йдеться у повідомленні.
Його притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та наклали штраф у 1700 грн. Відповідно до рішення про примусове повернення, виїхати з України іноземець мусить до 24 жовтня 2021 року, аби згодом мати змогу повернутися.
Анатолій БУЗИНА