Замість трави на газонах автівки

Загальновідомо, що газони є об’єктом міського дизайну та благоустрою, тому вимагають бережного й раціонального використання. Відповідно до Правил утримання території міста Ватутіне від 2006 року забороняється здійснювати проїзд та паркування транспорту на тротуарах, бордюрах та газонах. Однак дійсність говорить про інше – автовласники паркуються там, де їм зручно, а зручно чомусь переважно там, де не можна.

─ Коли не йду, машини вряд шикуються на газонах. Ще б у квітники заїхали! Зрозуміло, що спека, усі шукають тіні, але ж потрібно й совість мати. І так все вигоріло, хай хоч крапля трави залишиться, інакше за кілька років матимемо один асфальт, бетон і порох, ─ каже місцева мешканка Марія Лядецька.

“Відтак, прохання до кожного власника транспортного засобу на колесах: дотримуватися вимог законодавства, не ставити та не паркувати свої автомобілі на зелених газонах, використовувати для стоянки лише місця з твердим покриттям та пам’ятати про можливість нанесення матеріальної шкоди внаслідок неправомірних діянь…Нагадаю, що за стоянку на газонах транспортних засобів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу”, ─ інформує інспектор з благоустрою Ватутінської міськради (з офіційного сайту).

Олександр ГРИГОРУК

24.08.2017 00:03
Переглядів: 1550
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.